Nr. Vardas Art. nr. Quantity Price
1 Pole bracket UPB 0098 7 2,60 €
2 BQC14x300 hook 0259 14 2,60 €
3 FOSB: FO cables storage bracket 3288 1 70,00 €
4 10/100 TX-100Base-FX (WDM) FT-806A20 1 5,00 €
5 10/100TX-100Base-FX(WDM) 810mm-1510mm converter FT-806B20 1 5,00 €
6 Front plate ODF 24 (48way) SC Dx 11121241 10 2,20 €
7 19" 9 x SCHUKO power bar with switch 1134L010 5 10,00 €
8 LC/UPC-SC/UPC 1x10 2mm 40m 301490 1 10,00 €
9 FO attenuator LC SM 5.0 dB 04549 2 5,70 €
10 front panel for 24x ST 1U 19" 5035 1 0,01 €
11 cassette for ODF 12 splices w/o cover 50B-BSK120 2 0,20 €
12 cable FO 144M12 Duct watertight MSheath 817AASDNGS144 1389 1,60 €
13 FO patchcord SC-SC-SM-9/125-DX-2m SC-SC-SM-9/125-DX-2M 49 2,00 €
14 FO patchcord LC/PC-LC/PC-SM 9/125-Dx-2m LC-LC-SM-DX-2M 4 5,00 €
15 FO patchcord LC-SC-SM-9/125-DX-2m LC-SC-SM-9/125-DX-2M 4 4,00 €
16 FO patchcord SC-SC-SM-9/125-DX-2m SC-SC-SM-9/125-DX-2M 49 2,00 €
17 Spliter SM ABS 1x8 symetrical cable dia 2mm 2m SC G657A V-SPL-SM-ABS-1X8-SY-2000-SC-02-G 1 2,00 €
18 Splitter SM1x32 1pcs in PP MAGNUM V-SPL-SM-MGM-1X1X32-WB-SC-P 1 2,00 €
19 Splitter SM PIPE 1x2 70/30 tube 250 µm 2x window V-SPL-SM-PIPE-1X2-70/30-250DW-02 1 2,00 €
20 Nexa bevielis judesio daviklis (siųstuvas) MDT-507 14330 3 13,00 €
21 Nexa LMDT-609 bevielis judesio daviklis-siustuvas "IR" 14331 10 10,00 €
22 Nexa bevielis magnetinis kontaktorius LMST-606 14333 1 8,00 €
23 NEXA EPCR-2300 14400 1 26,00 €
24 Nexa GDWST-702 hermetinis apsauginisdangtelis IP57 14536 1 6,00 €
25 Nexa OCEAN bevielis skambutis 100m, baterija 18602 1 15,00 €
26 Nexa WIND bevielis skambutis 200m, baterija 18603 1 21,00 €
27 Nexa COMBO bevielis skambutis su LED, 100m, baterija/5VDC maitinimas 18605 3 15,00 €
28 T-piece 1´´ Including pocket for sensors AFM9166 4 0,50 €
29 connector G25 2 1/2´´ AG005 2 0,50 €
30 connection unit G25 2 1/2´´ AG006 2 0,50 €
31 Reset magnet 49-6001-002 1 0,20 €
32 gas filter 6 bar 1" 30311081 1 1,00 €
33 detektor Metan gas 36520846 4 5,00 €
34 detector LPG gas 36520847 3 5,00 €
35 kompl. Metāns 1" 36670524 1 5,00 €
36 kit detector & indicator LPG-1 36670525 4 5,00 €
37 OPTO ct, round cable 40-60 mm, 400/600/800/1000A 49-0101-203 3 13,00 €
38 OPTO ct, bar 20x4 - 40x10 mm, 400/600/800/1000A 49-0101-206 3 13,00 €
39 connector black nipel 903-376-02 428 0,10 €
40 connector for meter G16 DN40 951-460-17 14 0,50 €
41 impulse reading contact for meter G6 RF1 951-858-06 39 1,00 €
42 Danfoss RTD M30x1.5 EQ000166 8 0,30 €
43 hot water meter DN20 L130 UNEC130R 22 3,00 €
44 CAT. 6 UTP PATCH CORD 2M 6802 14 1,50 €
45 patchcable RJ45/RJ45 cat6 UTP 1,5m 6815 2 1,00 €
46 boot for RJ45 plug 1211 5 0,01 €
47 RJ45 LIGHT CRIMPING TOOL 1308 7 2,00 €
48 stripping tool UTP/FTP 1314 5 2,00 €
49 UTP-FTP tester 1411 1 23,00 €
50 ICS KOMPIUTERINIS LIZDAS FTP CAT5E 1XRJ45 2201 4 1,00 €
51 patchcable RJ45/RJ45 cat.6 SSTP 2m LSZH 5172 118 2,50 €
52 ICS KOMUTACINĖ PANELĖ 19" FTP CAT5E 5612 10 35,00 €
53 ICS KOMUTACINĖ PANELĖ 19" UTP CAT6 5617 1 25,00 €
54 ICS TELEFONINĖ PANELĖ, 50 LIZDŲ 5620 6 35,00 €
55 ICS KOMUTACINĖ PANELĖ 19" UTP CAT5E 5710 4 20,00 €
56 CAT. 5E UTP PATCH CORD 3M 5933 209 0,80 €
57 patchcable RJ45/RJ45 kat.5e FTP 2m 5942 212 1,20 €
58 Switch TE100-S24G TE100-S24G 1 30,00 €
59 Print Serveris USB2.0; Fast Ethernet TL-PS110U 1 5,00 €
60 two size cable sock 612-10 2 5,00 €
61 two size cable sock 612-20 2 5,00 €
62 FLEXI platform for ladders 728203 2 25,00 €
63 Combi ladder WKL FB 3.3 802210 2 78,25 €
64 LEYLAK TRIPLE WITH CABLE EARTHED 5MT 90107805 1 1,00 €
65 LEYLAK TRIPLE WITH CABLE EARTHED WITH SWITCH 3 90107823 1 1,00 €
66 YONCA WHITE EARTHED 90303000 10 1,00 €
67 MIMOZA PLUG WHITE 90305400 40 0,10 €
68 MIMOZA PLUG WHITE 90305400 45 0,25 €
69 MIMOZA PLUG BLACK 90305410 45 0,25 €
70 FLUSH MOUNT DISTRIBUTION BOX 4-WAY 90912004 1 1,00 €
71 KARRE WHITE PENKIAVIETIS RĖMELIS 90960204 1 0,20 €
72 KARRE CREAM VIENVIETIS RĖMELIS 90960210 13 0,10 €
73 KARRE CREAM TRIVIETIS RĖMELIS 90960212 20 0,15 €
74 KARRE CREAM PENKIAVIETIS RĖMELIS 90960214 6 0,20 €
75 KARRE CREAM ŠEŠIAVIETIS RĖMELIS 90960215 3 0,20 €
76 KARRE CREAM SWITCH MEK+BUTTON Q.C. 90963701 17 0,50 €
77 KARRE CREAM COMMUTATOR MEK+BUTTON Q.C. 90963702 10 0,75 €
78 KARRE CREAM PERJUNGIKLIS SU KLAVIŠU 90963704 21 0,75 €
79 KARRE CREAM KIŠTUKINIS LIZDAS BE ĮŽEMINIMO 90963707 4 0,50 €
80 KARRE CREAM TV GALINIS LIZDAS 90963710 11 1,00 €
94 Meh. ampērmetrs 150/5A AC 0-In 96x96mm AN3251C150 32 5,91 €
95 Meh. ampērmetrs 200A/5A AC 0-In 96x96mm AN3251C200 1 5,96 €
96 Meh. ampērmetrs 200A/5A AC 0-In 96x96mm AN3251C200 24 6,04 €
97 Meh.ampērmetrs 250A/5A AC 0-In 96x96mm AN3251C250 18 6,38 €
98 Pramoninis virštinkinis lizdas 3P+N+E 400V 32A IP67 B1155 6 7,90 €
99 Kontaktligzda slīpa z/a 3P+N+E 400V 16A IP44 QuickConnect B12730 4 4,16 €
100 Pram.įleidžiamas lizdas 3P+N+E 400V 32A IP44 QuickConnect B12768 6 2,86 €
81 KARRE CREAM KIŠTUKINIS LIZDAS SU DANGTELIU, ĮŽEMINIMU IR VAIKŲ APSAUGA 90963712 12 1,00 €
82 KARRE CREAM zemapmet. slēdzis ar indik. bez rāmja 90963719 6 1,50 €
83 KARRE CREAM KRYŽMINIS JUNGIKLIS SU KLAVIŠU 90963731 11 1,50 €
84 El. skaitītājs ACE3000 3x230/400V x/5(6)A 2T strāvmaiņu A3000T 39 52,99 €
85 Meter Actaris, ACE4000 GSMS 5(85)A, 1-phase ACE4000GSMS 3 50,00 €
86 Meter Actaris, ACE4000 GTMM 5(85)A, 3-phase ACE4000GTMM 17 50,00 €
87 Meter Actaris, ACE4000 GTMS 5(85)A, 3-phase ACE4000GTMS 4 50,00 €
88 Meter Actaris, ACE4000 GTS 5(85)A, 3-phase ACE4000GTS 1 50,00 €
89 Hexing 1-fazis kWh skaitiklis, HXE12, 10(80)A, LCD, 4mod. DIN012 14 11,25 €
90 GSM antena GSM-ANT 4 4,00 €
91 230/400V 10/100A MB (7) LCD 6+1 (6037) PRO-6037 2 55,00 €
92 Meh.ampērmetrs 100A/5A AC 0-In 96x96mm AN3251C100 1 5,89 €
93 Meh.ampērmetrs 100A/5A AC 0-In 96x96mm AN3251C100 16 5,95 €
101 Pramoninis pernešamas kištukas 3P+N+E 400V 63A IP44 QC B210765 1 15,64 €
102 Kontaktdakša v/a 3P+N+E 400V 16A IP44 QuickConnect B242001 5 2,36 €
103 GT wall mounting appliance inlet 16A 3p230V 6h IP44 B2473 4 13,19 €
104 Pramoninis pernešamas lizdas 3P+N+E 400V 63A IP44 QC B310494 1 16,68 €
105 Berker S.1 Frame 2gang white, glossy BE10128982 26 0,60 €
106 Frame 4gang white, glossy BE10148982 1 2,00 €
107 Centre plate for aerial socket 2- and 3-hole white, glossy BE12038982 2 2,00 €
108 Centre plate for FCC socket outlet white, glossy BE14078982 1 2,00 €
109 Berker S.1 Rocker white, glossy BE16208982 11 1,00 €
110 Berker S.1 Rockers white, glossy BE16238982 5 5,00 €
111 Module inserts Rockers switch series BE3035 5 3,00 €
112 Module inserts Rocker switch change-over BE3036 4 2,00 €
113 1930/glass/Palazzo Rotary push-buttons BE384600 1 5,00 €
114 SCHUKO socket outlet white, glossy BE47438982 18 2,50 €
115 1127 pilns ķermeņa pretkrišanas aprīkojums C012200168 1 59,40 €
116 Support belt 2210 S C012200515 4 40,00 €
117 Fall arrester lanyard 2 m (1308) C012203485 1 35,00 €
118 Fall arrester lanyard with 2 hooks (1309) C012203493 1 73,80 €
119 Fall arrester lanyard with 2 hooks (1309) C012203493 1 77,20 €
120 Support line Cresto 2322-2 C012203709 1 35,00 €
121 Manustop 2m braid rope + 1AJ565 AF764T2 4 40,00 €
122 charger CC3 for UPS ACH500 3 5,00 €
123 Current Cost Envir monitor CCENVIR 1 35,00 €
124 EnviR monitor Transmitter Clamp max 300A 600V CCSEN1 1 5,00 €
125 light unit DECOR2X114OP DECOR2X114OP 1 10,00 €
126 light unit DECOR2X180NO8OP IP40 OPAL DECOR2X180NO8OP 1 12,00 €
127 cable gel removing wipes DGELBW100-I 1 2,00 €
128 Stand-by slēdzis EFSE 5 1,00 €
129 Dielektr.stienis NH tipa drošinātāju izņemšanai EF/LATV-SD 1 200,00 €
130 Lithium battery LS14500 25 4,00 €
131 Dūmu detektors GNS 166 N13942 3 0,50 €
132 Sagab įtampos indikatorius Volt Stick Sound S482080241 3 7,50 €
133 Bezkont. magnētiskā lauka indik. Magnet Stick 702-42E-402 S702420 3 10,00 €
134 shelf 750mm DP-PO-750 2 27,00 €
135 supporting bracket long for DP-PO-xxx 19" shelf - one pair DP-PO-PD 15 3,00 €
136 19" shelf, depth 150 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U DP-PT-150-H 7 5,00 €
137 19" shelf,depth 750mm 2supporting brackets-fixed, height 1U DP-PT-750 9 19,00 €
138 DP-VER-031-B 1 2,00 €
139 19´´ blank panel 1U-Quick assembly DP-ZA-1F-H 1 1,00 €
140 vertical extrusions for ROF42 60/xx ROF-LV-42/60-G 1 10,00 €
141 Fishtape NYLON ø3.0mm 10m white EA14003010 8 2,50 €
142 Pratraukėjas 3mm, nailoninis, fiksuotais galais 15m EA14003015 8 2,50 €
143 Pratraukėjas 3mm, nailoninis, fiksuotais galais 25m EA14003025 9 2,50 €
144 Pratraukėjas 3mm, nailoninis, fiksuotais galais 30m EA14003030 9 2,50 €
145 Cable Ties with open head Q50R 4.7x210 100pc.black 109-00076 11 3,00 €
146 Cable Ties with open head Q30L 3.6x200 100pcs. black HT109-00070 15 5,00 €
147 Cable Ties with open head Q50I 4.7x290 100pcs. black HT109-00078 5 5,50 €
148 Cable Ties with open head Q120I 7.7x300 100pcs. black HT109-00082 8 8,00 €
149 Cable Ties with open head Q120R 7.7x420 100pcs. black HT109-00084 10 9,60 €
150 Cable ties with open head Q120M 7.7x520 100pcs. black HT109-00086 10 15,00 €
151 Manual Processing Tool for Cable Ties up to 7.6mm width, MK21 HT110-21016 1 20,00 €
152 Cable ties T50I PA66HIR(S) BK 100pcs. HT111-00222 18 2,50 €
153 Dirželis su aikštele užrašams IT18R (aikštelė išorinėje pusėje) HT111-81821 2 3,50 €
154 HECE-8, kabelių jungtis, 8 x 1-2.5mm2 HT148-90010 1 16,00 €
155 Tvirtinimo elementas LOK01.NB3P L44mm D9.2mm HT151-80110 8 4,00 €
156 Kab. kārtotājs saišķim dia 13-16mm/25m HWPP16 balts (1371666) HT161-64207 1 20,00 €
157 Juoda polisterinė rankovė HEGP20 14-26mm HT170-12000 100 7,00 €
158 Tube Helagaine HEGP30 bundle dia min./max 20-40mm HT170-13000 50 11,00 €
159 Urbumu malu aizsardzība caurejošajiem kab. G51PA HT251-10109 1 4,00 €
160 HelaGrip markiruotės., geltona, 1000vnt HT515-01144 1 6,50 €
161 HelaGrip markiruotės., geltona, 1000vnt HT515-01144 1 6,10 €
162 Helagrip HGDC2-5 (MHG2-5YW-500 L2) L2 pak . 500 HT515-02126 5 4,50 €
163 Helafix marrķieris HC 12-70 , iepak. 50gab HT525-13703 10 10,00 €
164 Kab. marķ. WIC1 H vadam 0.5-1.5mm2 iep.200/1000 (6417618) HT561-01084 3 3,50 €
165 Kab. marķ. WIC1 L vadam 0.5-1.5mm2 iep.200/1000 (6417622) HT561-01124 6 3,50 €
166 Kabelių mark., 200vnt, WIC1 "A,E,L,N, R,S,T,iž."geltona sp. HT561-01994 5 3,50 €
167 Kabelių mark., 100vnt, WIC3 "1" geltona sp. HT561-03614 1 4,50 €
168 Kabelių mark., 100vnt, WIC3 "2" geltona sp. HT561-03624 1 2,50 €
169 Kabelių mark., 100vnt, WIC3 "IŽ" geltona sp. HT561-03734 2 4,50 €
170 Rozetes, jungiklio laikiklis ant apšiltintų pastatų fasado, 80 - 170 mm K1159-21 4 6,00 €
171 Kaiser laikiklio išplėtimo elementas 220x100x100mm K1159-27 4 5,00 €
172 Pāreja siena-griesti" inst.caurul. dia25mm ar līmi K1261-73 40 1,60 €
173 Dėžutė į g/k lubas H47mm, D68mm K9063-50 40 1,60 €
174 Kompensācijas gredzens dia60mm H=10mm K9155-61 15 0,50 €
175 Thermox dekoratīvais gredzens , zelta K9301-04 4 0,50 €
176 front panel for 19"fiber-optic splice box, 24 holes for DSC couplings OR-24DSC-SM-H 4 1,00 €
177 panel for 24xFC adapters 1U 19" OR-24FC 1 1,00 €
178 wall ODF box 300x350x75(90)mm ORN-02-35/30 2 34,70 €
179 panel empty 12x SC Dx adapt.for ORN-02 box ORN-12DSC 2 1,00 €
180 panel empty for 24x SC SX adapt. for ORN-02 box ORN-24SC 1 1,00 €
181 FO cable organiser for ORVM-01 ODF ORO-02-H 5 1,00 €
182 Shelve for 19" 800mm deep rack PJ0010 4 6,00 €
183 19" panel for 16x Keystone type RJ45, 1U , empty PP-01-16 3 1,00 €
184 UPS PRO 1000VA 19" P1003 1 100,00 €
185 Internal SNMP slot card S2 SNMP 3 50,00 €
186 Clamp for WI332 PC322 2 27,00 €
187 PF-20 clamps for grounding equipment PF-20 6 27,00 €
188 Cietmetāla sakausējuma radzes (kāpšļiem R0101) R0103 8 38,00 €
189 Kāpšļu siksnas dzelzbetona balstu kāpšļiem, (R0101) R01051 2 30,00 €
190 THEBEN ELPA 1 LAIKO RĖLĖ T0010002 1 15,00 €
191 Kāpņu telpu laika relejs ELPA 8 T0080002 10 15,00 €
192 Judesio daviklis, SPHINX 105-110, IP55, -25C T1050110 1 20,00 €
193 Klātb.detekt. griestu zemapmet. thePREMA S360-100 UP balts T2070500 1 50,00 €
194 RC 104 Distancinis pultas (vartotojo) T9070538 1 3,00 €
195 Kampinis laikiklis (Juoda sp.) T9070625 10 1,00 €
196 Kampinis laikiklis (Balta sp.) T9070626 10 1,00 €
Notice concerning the use of cookies
In our portal we are using cookies. Using the portal, you agree to the use of cookies. You can find out more!