Par mums

VALLIN kompānija nodarbojas ar materiālu tirdzniecību un virzīšanu tirgū elektro enerģētikas, instalācijas, skaitītāju un uzskaites, telekomunikāciju un darba drošības jomās kopš 1994. gada.

VALLIN pārstāv vadošus materiālu ražotājus no daudzām pasaules valstīm, kas ir labi pazīstami ar savu produktu kvalitāti, atpazīstamību un pielietojumu. Ražotāji un produkti,  pirms tos piedāvājam saviem klientiem, tiek rūpīgi atlasīti un testēti.

VALLIN kompānija nodrošina pārdošanas organizāciju un mārketinga aktivitātes Latvijā un Lietuvā, lai mūsu klienti saņemtu profesionālu, vietējām prasībām atbilstošu:  tehnisko, pārdošanas un mārketinga atbalstu augstā līmenī. Mūsu darbinieki  regulāri tiek apmācīti no ražotāju puses.  Gatavi sniegt profesionālas  konsultācijas un piedāvāt optimālākos risinājumus jomās, kuras pārstāvam.

VALLIN centrālais birojs un noliktava atrodas Rīgā un pārdošanas pārstāvniecība atrodas Viļņā , Lietuvā. Izmantojot elastīgu loģistikas organizāciju nodrošinam saviem klientiem ātras piegādes laikā.

Kā mūs atrast

Vallin SIA
Maskavas iela 322, Rīga, LV-1063, Latvija
(+371) 6 718 72 04
Vallin SIA
Pelesos gatvė 3, 307. kab., LT-02115, Vilnius, Lietuva
(+370) 5 272 88 93

Pajautā mums

Nosaukums
E-pasts
Uzņēmums
Tālrunis
Vēlos uzzināt par ...
    SIA Vallin ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis aizpildot šo anketu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams. Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti. Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.
 
Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu
Mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzini vairāk!