Par mums

VALLIN kompānija nodarbojas ar materiālu tirdzniecību un virzīšanu tirgū elektro enerģētikas, instalācijas, skaitītāju un uzskaites, telekomunikāciju un darba drošības jomās kopš 1994. gada.

VALLIN pārstāv vadošus materiālu ražotājus no daudzām pasaules valstīm, kas ir labi pazīstami ar savu produktu kvalitāti, atpazīstamību un pielietojumu. Ražotāji un produkti,  pirms tos piedāvājam saviem klientiem, tiek rūpīgi atlasīti un testēti.

VALLIN kompānija nodrošina pārdošanas organizāciju un mārketinga aktivitātes Latvijā un Lietuvā, lai mūsu klienti saņemtu profesionālu, vietējām prasībām atbilstošu:  tehnisko, pārdošanas un mārketinga atbalstu augstā līmenī. Mūsu darbinieki  regulāri tiek apmācīti no ražotāju puses.  Gatavi sniegt profesionālas  konsultācijas un piedāvāt optimālākos risinājumus jomās, kuras pārstāvam.

VALLIN centrālais birojs un noliktava atrodas Rīgā un pārdošanas pārstāvniecība atrodas Viļņā , Lietuvā. Izmantojot elastīgu loģistikas organizāciju nodrošinam saviem klientiem ātras piegādes laikā.

Kā mūs atrast

Vallin SIA
Maskavas iela 322, Rīga, LV-1063, Latvija
(+371) 6 718 72 04
Vallin SIA
Pelesos gatvė 3, 307. kab., LT-02115, Vilnius, Lietuva
(+370) 5 272 88 93

Pajautā mums

Nosaukums
E-pasts
Uzņēmums
Tālrunis
Vēlos uzzināt par ...