Savienojošie kabeļi

Savienojošie kabeļi SC/PC, SC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, E2000/PC E2000/APC, LC/PC, MTRJ, SMA, MU, MFM, un citu tipu konektori Dažādi garumi un kabeļu tipi pēc klienta izvēles Multi mode vai Single mode škiedra Savienojošie vadi ar bruņu Ez-Bend tipa savienojošie vadi ar mazu liekuma rādiusu Ražoti Eiropas Savienībā.