Daugiau info:
| Operating voltage | 230 V AC |
| Frequency | 50 – 60 Hz |
| Stand-by consumption | ~0,4 W |
| Light measurement | Mixed light measurement |
| Installation type | Wall installation |
| Setting range brightness | 5 – 800 lx or just presence dependent |
| LED output (lighting current) | 11 W (900 lm) |
| Colour temperature | 4000 K, neutral white |
| Detection angle | 180° |
| Installation height | 1,8 – 2,5 m |
| Light switch-off delay | 10 s-20 min |
| Ambient temperature | -25 °C … +45 °C |
| Protection class | II |
| Type of protection | IP 55 |
| Weight | 0,57 kg |