Daugiau info:
| Operating voltage | 230 V AC |
| Frequency | 50 – 60 Hz |
| Stand-by consumption | ~0,4 W |
| Light measurement | Mixed light measurement |
| Installation type | Wall installation |
| Setting range brightness | 2 – 200 lx |
| LED output (lighting current) | 840 lm |
| Colour temperature | 4000 K, neutral white |
| Detection angle | 180° |
| Installation height | 2 – 4 m |
| Light switch-off delay | 2 s-30 min |
| Lamps | Incandescent/halogen lamps, fluorescent lamps, Energy saving lamps, LEDs |
| Ambient temperature | -25 °C … +45 °C |
| Protection class | I |
| Type of protection | IP 55 |