Daugiau info:
| Darbinė įtampa | 110 – 230 V AC ± 10 % |
| Dažnis | 50 – 60 Hz |
| Montavimo aukštis | 2 – 10 m |
| Minimalus montavimo aukštis | > 1,7 m |
| Montavimo tipas | Lubinis |
| Energijos suvartojimas | ~0,1 W |
| Apšviestumo matavimas | Mišrus šviesos matavimas |
| Nustatomas šviesumo diapazonas | 5 – 3000 lx |
| Išjungimo vėlinimo laikas | 10 s – 60 min |
| Kontakto tipas | Relė 230 V/10 A µ-kontaktas |
| Tinkamos lempos | Kaitrinės / halogeninės lempos, fluorescencinės lempos, energiją taupančios lempos, LED |
| Kaitinamosios / halogeninės lempos apkrova | 2300 W |
| Kompaktinės ir fluorescencinės lempos | 1150 VA (cos φ = 0,5) |
| Paleidimo srovė | maks. 800 A / 200 µs |
| Kompaktinės ir fluorescencinės lempos (elektroninių balastų skaičius) | 16 x 54/58 W, 24 x 35/36 W, 8 x 2 x 54/58 W, 12 x 2 x 35/36 W |
| LED lempa < 2 W | 60 W |
| LED lempa 2-8 W | 180 W |
| LED lempa > 8 W | 200 W |
| Įjungimo vėlinimo buvimas | 0 s – 10 min / Kambario stebėjimas |
| Būvio laiko intervalas | 10 s – 120 min |
| Būvio kontakto tipas | Relė be potencialo |
| Komutavimo pajėgumo buvimas | 50 W / 50 VA (maks. 2 A), min. 0,5 mV / 10mA |
| Laidų sujungimo tipas | Užveržiami gnybtai |
| Maks. kabelio skerspjūvis | maks. 2 x 2,5 mm² |
| Paslėpto korpuso dydis | Ø 55 mm (NIS, PMI) |
| Aplinkos temperatūra | +0 °C … +50 °C |
| IP apsaugos klasė | IP 40 (kai sumontuotas) |