MaxiCharger DC Fast ir īpaši ātra līdzstrāvas uzlādes ierīce. Paredzēta uzlādes punktu operatoriem un uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešama liela apjoma uzlāde.
Priekšrocibas:

| Uzlādes režīms: | 4. režīms: CCS2 |
| Izejas jauda: | 60 kW / 120 kW / 180 kW / 240 kW |
| Izejas spriegums: | 150-1000 V |
| Izejas strāva CCS2: | Standarta: 200A, pēc izvēles 300A (nominālā), 400 A (maks.) |
| Izeju skaits: | 2*CCS2 vai 1*CCS2+1*CHAdeMO; 1 * maiņstrāvas ligzda (pēc izvēles) |
| Maksimālā efektivitāte: | ≥ 96% |
| Zemējuma sistēma: | 3P, N, PE |
| Ieejas spriegums: | 3-fāzu 400V maiņstrāva±15 % |
| Ieejas frekvence: | 50 Hz |
| Jaudas koeficients: | ≥0,98 |
| Harmoniskie kropļojumi: | (THDi) ≤ 5% |
| IP reitings: | IP54; IK10 |
| Darbības augstums: | 2000 m |
| Darba temperatūras diapazons: | -35℃~+55℃ |
| Uzglabāšanas temperatūras diapazons: | -40℃~+70℃ |
| Montāža: | Stāvs uz grīdas |
| Izmēri: | (A × P × D) 1950 × 820 × 600 mm (60kW/120kW); 1950 × 820 ×700 mm (180 kW/240 kW) |
| Ekrāna tips: | Tips 27 collu LCD skārienekrāns |
| Statusa displejs: | LED/LCD/Lietotne |
| Savienojamība: | 4G, Bluetooth, WLAN, Ethernet |
| Sakaru protokoli: | OCPP 1.6J |
| Lietotāja autentifikācijas: | APP, RFID karte, kredītkarte (pēc izvēles) |
| Programmatūras atjaunināšana: | OTA(Over the air) atjauninājumi, izmantojot tīmekļa portālu |
| Drošība un atbilstība: | EN 61851-1, EN 61851-23, EN 61851-21-2, ISO 15118 Autostart |
| Sertifikācija: | CE, EMC klase A (B klase pēc izvēles) |
| Lietotāja interfeiss: | Autel uzlādes APP; Autel lādētāja mākonis |
| Garantija: | 24 mēneši, iespējams garantijas pagarinājums |