Produkto kodas : 2090200
| Darbinė įtampa | 110 – 240 V AC |
| Dažnis | 50 – 60 Hz |
| Montavimo aukštis | 2 – 4 m |
| Montavimo tipas | Lubinis |
| Energijos suvartojimas | ~0,4 W |
| Apšviestumo matavimas | Mišrus šviesos matavimas |
| Nustatomas šviesumo diapazonas | 5 – 1000 lx |
| Išjungimo vėlinimo laikas | 30 s – 30 min |
| Tinkamos lempos | Kaitrinės / halogeninės lempos, liuminiscencinės lempos, energiją taupančios lempos, LED |
| Kaitrinių / halogeninių lempų galia | 2000 W |
| Neįtaisyta liuminescencinių lempų apkrova (įprasta) | 2000 VA |
| Liuminescencinės lempos apkrova (įprasta) lygiagrečiai koreguojama | 1300 VA 140 µF |
| Liuminescencinių lempų apkrova (įprasta) (serijinė) | 2000 VA |
| Liuminescencinės lempos apkrova (elektroninis balastas) | 1200 W |
| LED lempa < 2 W | 55 W |
| LED lempa 2-8 W | 180 W |
| LED lempa > 8 W | 200 W |
| Aplinkos temperatūra | -20 °C … +50 °C |
| IP apsaugos klasė | IP 21 (jutiklis), IP 20 (maitinimo šaltinis) |